Wolontariusze zabierają dzieci do Elektrolandii w ramach akcji „Recykling daje owoce”.

Drodzy Przyjaciele!
Mam na imię Karol. Mieszkam wraz z rodzicami i siostrą Julką w odległym państwie Elektrolandia. To bardzo piękna kraina, w której panuje ład i porządek….  Od takich słów z listu Karola rozpoczęło się  spotkanie wolontariuszy z przedszkolakami. Dzieci wyruszyły do państwa Elektrolandia wykonując pod opieką uczniów z klasy 3b i 2c różnorodne zadania. Łączył je temat ekologii, świata wolnego od zanieczyszczeń i zdrowego trybu życia.  Wspólne malowanie eko – świata na folii, zabawy ruchowe i zbiórkę baterii zakończyło rozdanie dzieciom jabłek w ramach akcji „Recykling daje owoce”. Spotkanie po raz kolejny pokazało, że starsi uczniowie świetnie sprawdzają się w roli przewodników dla najmłodszych i obie strony czerpią z takiej współpracy wiele radości.