Jesienny wyjazd do Poronina

W dniach 6-8 października 2017 roku klasy III b i III c pod opieką p. Sylwii Olejniczak-Szymańskiej, p. Jadwigi Krokosz, p. Wojciecha Wątora i p. Rafała Mazura uczestniczyły w wyjeździe integracyjnym do Poronina. Wyjazd trwał zaledwie 3 dni ale pozwolił nie tylko wzmocnić więzi między jego uczestnikami ale i zaprezentować, a czasem odkryć, ich różnorodne talenty. Warsztaty i spotkania służyły refleksjom m.in. na temat samego siebie, tego co w życiu ważne i jakie cele warto sobie stawiać. Znalazł się czas na zabawę, mini przedstawienia, dyskusje i rozmowy. Do zabawy przy piosenkach włączali się opiekunowie a wspólne tańce na długo pozostaną w pamięci uczestników wyjazdu. Cieszy również to, że obydwie klasy lepiej wzajemnie się poznały, co zapewne posłuży dalszej współpracy przy realizacji szkolnych projektów. Według uczniów, największym minusem wyjazdu był fakt, że trwał on jedynie niecałe trzy dni. Wszyscy wrócili do domu pełni entuzjazmu, z nowymi siłami do działania i do nauki.