PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE

Przedstawienia przygotowywane przez grupę teatralną pod nazwą „Jego Teatr Młodych”, którym od kilku już lat kieruje nauczycielka religii, pani Wioletta Buda, to nieodłączny element duchowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Spektakle przygotowywane przez uczniów skłaniają do refleksji, a wykonanie i oprawa plastyczna niezmiennie zachwycają widzów, o czym po raz kolejny przekonaliśmy się oglądając przedstawienie jasełkowe zatytułowane „Na dworcu kolejowym”.
W programie świątecznego pokazu znalazły się również występy uczniów reprezentujących poszczególne klasy, którzy zaprezentowali najbardziej znane anglojęzyczne piosenki świąteczne w ramach konkursu ogłoszonego przez Samorząd Szkolny.”Energetyczne” i naprawdę zabawne uczniowskie popisy obserwowało Jury, które oceniło nie tylko umiejętności językowe, ale także choreografię i kostiumy wokalistów. Zwycięzcy konkursu – klas 2a – otrzymali worek świątecznych słodkości, wszystkich wykonawców nagrodzono gromkimi brawami.