Dzień ochrony danych osobowych.

Jednym ze elementów realizacji programu „Twoje dane – twoja sprawa” była organizacja Dnia Ochrony danych Osobowych. W naszej szkole przybrał on formę międzyklasowego konkursu poświęconego tematyce ochrony danych .
Pierwszym jego etapem było wykonanie plakatów informacyjnych na tematy związane z danymi osobowymi, następnie reprezentacje klas wzięły udział w konkursie stworzonym w aplikacji Quizizz. Uczniowie w 3 osobowych zespołach klasowych odpowiadali na 12 pytań konkursowych, dotyczących ochrony danych osobowych za pomocą aplikacji na smart fonach. Co ważne, 6 odpowiedzi na pytania było ukrytych na terenie szkoły, żeby je zdobyć uczniowie musieli wykonać rożnego rodzaju zadania. Rywalizacja w konkursie była zacięta. Oto wyniki:
1 miejsce 3b
2 miejsce 3c
3 miejsce 3d
Gratulacje!