DNI AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I PROMOCJI ZDROWIA.

„Pogromcy wiedzy, ” W blasku aktywnych fleszy”, „Pokaż mi swoje śniadanie, a powiem Ci kim jesteś” to tylko niektóre tytuły imprez  przygotowanych przez uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego z myślą o obchodach Święta Sportu, które w tym roku otrzymało nazwę DNI AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I PROMOCJI ZDROWIA.

Trzydniowe przedsięwzięcie sportowo- edukacyjno- rekreacyjne obejmowało nie tylko konkurencje ruchowe, takie jak lubiane przez wszystkich konkursy rzutów osobistych i karnych oraz biegi, ale również inne ciekawe formy służące rozwijaniu wiedzy i kreatywności uczniów a także  integracji społeczności szkoły. Taką rolę odegrało na pewno wspólne nauczycielsko- uczniowskie śniadanie pod hasłem „co w domu przygotuję, sam w szkole skonsumuję” oraz konkurs wiedzy o zdrowiu i sporcie, w którym wzięły udział 5 – osobowe drużyny „pogromców wiedzy”.

Dużo radości dostarczyła nam ostatnia impreza programu czyli pokaz mody promującej aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, w którym reprezentanci klas  pokazali zaprojektowane przez siebie stroje /nie tylko, jak widać na zdjęciach/ tradycyjne.