Parada Szkolnych Patronów

W piątek 8 czerwca reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w VII już edycji Parady Szkolnych Patronów, która w tym roku  odbywała się pod hasłem: „Pochwal się Patronem!”.Barwny korowód ożywionych przez dzieci i młodzież patronów szkół, uformował się  u podnóża Wawelu i przeszedł ulicą Grodzką do Rynku Głównego. Tutaj, na  scenie pod Wieżą Ratuszową, odbyła się prezentacja patronów, wśród których znalazł się Artur Grottger, wspaniały malarz, który patronuje naszej szkole od ponad pół wieku. W roli artysty wystąpił  Sebastian z klasy drugiej, a towarzyszyli mu uczniowie w strojach galowych z białymi i czerwonymi balonami nawiązującymi do obchodzonej w tym roku 100. rocznicy odzyskania niepodległości.