Ślubowanie klas pierwszych

12 października 2018 uczniowie klasy 1 złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej 106 w Krakowie. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, następnie uczniowie klas gimnazjalnych opowiedzieli pierwszakom o życiu szkolnym z własnej perspektywy. Pierwszoklasiści zaprezentowali wiersze i piosenki, które opowiadały o nich samych oraz o nowych obowiązkach. Samo ślubowanie najmłodsi uczniowie złożyli z przejęciem i należytą powagą. Uroczystość dopełniły życzenia dla nauczycieli z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej . Samorząd Uczniowski, jak co roku, przygotował niespodziankę – dyplomy w formie Arturów w różnych kategoriach, które trafiły do wszystkich pracowników szkoły. Rodzice i uczniowie z klasy 1 kontynuowali święto przy słodkim poczęstunku.