LISTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Aktualizacja listy zajęć – od 02.01.2018

Nazwa zajęć prowadzący termin miejsce
Programowanie C ++

 

p. W.Wątor Poniedziałek:

14.25-15.10

s.9
Więcej o matematyce dla zainteresowanych p. W.Wątor Wtorek 14.25 – 15.10 s.35
Zabawy z kolorem – dodatkowe zajęcia plastyczne p.A.Opyd – Homoncik Czwartki 14.25 – 15.10

 

s.20
Zajęcia teatralne p.W.Buda Wtorki:

14.20 – 15.10

s.20
Koło turystyczno – krajoznawcze „Włóczykije” p.L.Chmiest Wyjazdy wg osobnego harmonogramu, spotkania czwartki 15.10 – 15.55 s.36
j.angielski

dodatkowe zajęcia przygotowujące do egzaminu

p.B.Gorczowska Poniedziałki:

14.25 – 15.20

s.44
j.niemiecki

zajęcia o charakterze doskonalącym

p.K.Grajcar Czwartki

15.10 – 15.55

s.34
Informatyka

doraźna pomoc edukacyjna/zajęcia rozwijające

p.M.Solarz Środy

14.25 – 15.10

s.9
j.francuski

doraźna pomoc edukacyjna

p.J.Mika Wtorki

15.15 – 16.00

s.32
j.angielski –

doraźna pomoc edukacyjna

p.J.Krokosz Poniedziałki

14.25 – 15.10

s.32
j.polski

doraźna pomoc edukacyjna

p.A.Kutek Wtorki

13.30 – 14.25

s.36
matematyka

doraźna pomoc edukacyjna

p.J.Pitala Środy

7.10 – 7.55

s.33
Koło redakcyjne gazetki szkolnej „Mrowisko” p.R.Mazur Czwartki

14.25 – 15.10

s. 45
wolontariat p.S.Olejniczak – Szymańska Zebrania organizacyjne środa 12.20 s.21
Doradztwo zawodowe p.S.Olejniczak – Szymańska Dyżur doradcy zawodowego

środa 15.55 – 16.40

s.21
Fizyka

Doraźna pomoc edukacyjna

p.S.Olejniczak – Szymańska Środa

15.10 – 15.55

s.21
Historia

Doraźna pomoc edukacyjna/zajęcia koła historycznego

p.M.Kunysz Poniedziałki

14.25 – 15.10

s.19
Biologia

Doraźna pomoc edukacyjna

p.P.Wantuch Wtorki

14.25 – 15.10

s.45
Praca nad Kroniką Szkoły, stroną www p.E.Baranowska Poniedziałki 14.00 – 15.00 biblioteka
Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j.polskiego p.A.Kutek Poniedziałki

Godz. 14.30 – 15.15

Sala 46
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii p.D.Gajkowska Wtorki

Uczniowie z klas 3a,3b,2b: 14.25- 15.10

02.01, 16.01, 30.01, 27.02, 13.03, 27.03, 17.04, 08.05, 22.05, 05.06, 19.06.

Uczniowie z klasy 3d 15.15 – 16.00

11.01, 23.01, 06.02, 06.03, 20.03, 10.04, 24.04, 29.05, 12.06.

Sala 30
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z geografii p.L.Chmiest Środy

15.10 – 15.55

s.36
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii p.M.Kunysz Poniedziałki

15.10 – 15.55

s. 19
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki p.W.Wątor Piątki

Klasa 3d: 12.40 – 13.25

Klasa 3b: 13.30 – 14.10

05.01, 19.01, 02.02, 09.02, 02.03, 16.03, 06.04, 20.04, 27.04, 11.05, 25.05, 01.06.

s.35
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki p.J.Pitala Poniedziałki

14.20 – 15.05

Klasy 2a,2b,2c

s.33
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne p.L.Geringer Wtorki

7.10 – 7.55

s. 32
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne p.L.Geringer Środy

14.25 – 15.10

s. 32