Nasze Sukcesy


Konkurs MOC ROZUMU

Sylwia Starowicz – wyróżnienie


KONKURS PLASTYCZNY XVIII FESTIWALU NAUKI I SZTUKI W KRAKOWIE

kategoria: szkoły gimnazjalne i średnie
Sylwia Starowicz – wyróżnienie


Z OSTATNIEJ CHWILI…

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „BYĆ SOBĄ – MOJE ŻYCIE – MOJA PASJA”

Tytuł „Szkoła łącząca pokolenia” dla Szkoły Podstawowej nr 106
Robert Kusza – wyróżnienie

Konkurs „PROJEKT PI, CZYLI PRODUKT INNOWACYJNY”
Michał Gój i Tymoteusz Haczek – I miejsce

XVIII KONKURS POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ
Kategoria- gimnazjum – poezja rosyjskojęzyczna
Weronika Zameta – 1 miejsce

XII Konkurs na Projekt Kartki Świątecznej – Dar na Hospicjum Św. Łazarza
Wyróżnienie dla Marty Brachowskiej
Nagroda dla Katarzyny Kawałek

Edukacyjna Gra Miejska Orła Wrona nie pokona
Dyplom dla Szkoły Podstawowej Nr 106za zajęcie II miejsca.

XLII Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki Młodzieży Szkolnej PTSM „Przyszliśmy do Ciebie Naczelniku”
Dyplom dla SP106-Gimnazjum 17 w Krakowie za I miejsce w Grze Terenowej.

Gra terenowa „Szlakiem wyzwolicieli” w ramach projektu „Niepodległość po krakowsku”
Dyplom dla Szkoły Podstawowej Nr 106 za zajęcie pierwszego miejsca.

Konkurs w ramach „Krakowskiej Gry o Czystą Ziemię”
III miejsce dla zespołu nr 2pod opieką Pani Doroty Gajkowskiej.

4 Turniej Siatkówki o Puchar Rady Dzielnicy V Krowodrza
Dyplom dla Gimnazjum Nr 17 za zajęcie 3 miejsca.

Alfik Matematyczny
Dyplom uznania dla Pawła Konopki

Rok szkolny 2016/2017

Krakowska Liga Samorządowa- II miejsce – „Srebrne Berło Kraka”

 oraz „Kryształowy dzwonek” – nagroda za realizację najciekawszych SUPER AKCJI

dla Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 17

Szkolne Koło Wolontariuszy „SOS z 17-tką”Nagroda Jakości Nauczania SAPERE AUSO

w kategorii Instytucja Kultury

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest”Paweł Konopka – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Alfik”  – Adam Krupiński – wynik bardzo dobry

Ogólnopolska Sesja Kół NaukowychUniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

i XLIII Sesja Kół Naukowychna Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt

Gimnazjum nr 17 – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny „Śladami Tadeusza Kościuszki po Krakowie – fotoreportaż”

Katarzyna Kawałek , Marta Brachowska – II miejsce

VI Turniej Koszykówki o Puchar Rady Dzielnicy V Krowodrza

Reprezentacja Gimnazjum nr 17 –  III miejsce

Krowoderski Turniej Piłki Ręcznej „Szczypiorniak u Artura” o Puchar Rady Dzielnicy V Krowodrza

Reprezentacja Gimnazjum nr 17 – III miejsce

Ogólnopolska Kampania Edukacyjna pod patronatem Głównego Inspektora Ochrony Środowiska „Dobre rady na elektroodpady” –

dyplom za udział w kampanii dla reprezentacji szkoły

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Moja dzielnica w obiektywie”

Igor Gierat – II miejsce, Maria Zoń – III miejsce, Jakub Iskra – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny „O czym marzę, gdy zamykam oczy – W starym Krakowie”

Oliwia Zuzok– wyróżnienie, Julia Długosz – III miejsce

VI Turniej Koszykówki o Puchar Rady Dzielnicy V Krowodrza

Reprezentacja Gimnazjum nr 17 -III miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkie marzenia”- Karolina Suder – III miejsce

VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach. Koty małe i duże”

Kamila Miller – wyróżnienie, Karolina Suder – kwalifikacja do wystawy

Marta Romańska – kwalifikacja do wystawy

Ogólnopolski Konkurs na kartkę z pamiętnika „Day by Day”- Marta Romańska, Karolina Gajda – finalistki

Turniej Sportowy Samorządów Uczniowskich Gimnazjów

Gimnazjum nr 17 – III miejsce

Turniej Sportowy Samorządów Uczniowskich Gimnazjów w konkurencji siatkówka

Gimnazjum nr 17 – II miejsce

Turniej Sportowy Samorządów Uczniowskich Gimnazjów w konkurencji bieg sztafetowy

Gimnazjum nr 17 – III miejsce

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych – sesja gimnazjów

Jakub Karbowski – nagroda II stopniaza pracę pt.: „Sieci neuronowe jako narzędzie aproksymacji

i klasyfikacji danych”

Małopolski Konkurs Rękodzieła”Fantazje Kwiatowe”

Katarzyna Kawałek – wyróżnienie- Filip Dziedzic – wyróżnienie

XIV Krakowski Konkurs Recytatorski-  Karolina Gajda – I miejsce

Konkurs plastyczny „Świąteczne karteczki”- Marta Brachowska – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny„Pomoc dla Aleppo”- Marta Brachowska – III miejsce

Impreza na Orientację dla Samorządów Uczniowskich Szkół Gimnazjalnych

Samorząd Gimnazjum nr 17- I miejsce

Gra miejskia „Krajewski” w ramach obchodówDnia Pamięci Ofiar Gestapo

Reprezentacja szkoły – II miejsce

Papież – Franciszek Naszych Czasów – Julia Duda i Alicja Puchacka – I miejsce

3 Turniej Siatkówki o Puchar Rady Dzielnicy V Krowodrza-

Reprezentacja Gimnazjum nr 17-II miejsce

Konkurs ortograficzny dla uczniów gimnazjów w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości

Dysleksji- Maria Tomczyk – I miejsce

Konkurs pięknego czytania dla uczniów gimnazjów w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości

 Dysleksji- Dawid Nabożny – II miejsce, Marta Romańska – wyróżnienie

XLI Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki Młodzieży Szkolnej PTSM „Przyszliśmy do Ciebie Naczelniku” Kraków 2016

Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze „Włóczykije z 17-tki”V miejsce w klasyfikacji generalnej

I miejsce w Konkursie Sprawnościowym, III miejsce w KrajoznawczymKonkursie Wiedzy, IV miejsce w Grze Terenowej

XVIII Wojewódzki Rajd im. Jana Grondkowskiego”Święto Niepodległości”

Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze „Włóczykije z 17-tki” – III miejsce

XIII Wojewódzki Rajd Turystyczny”Szlakiem Szopek Krakowskich”

Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze „Włóczykije z 17-tki” – dyplom za godną rywalizację i wzorową postawę